Letní tábor „ZA POZNÁNÍM A DOBRODRUŽSTVÍM“ – 29. ročník

Termín: od soboty 1. 7. do soboty 15. 7. 2023.
Místo: RS Jemčina

Znovu se vydáme do kraje rybníků, luk a lesů v jižních Čechách. Jemčina je klidné místo uprostřed krásné přírody na řece Nežárce v trojúhelníku měst Třeboň – Jindřichův Hradec – Veselí nad Lužnicí.
Program: Stejně jako v předchozích letech chceme společně s Vašimi dětmi prožívat napětí a dobrodružství při hrách a soutěžích na souši, ve vodě, v klubovně. Znovu chceme prožívat romantické chvíle u ohýnků při kytaře, pozorovat hvězdnou oblohu při usínání ve spacáku. Pěšky, na kolech či na lodích chceme poznávat další současné i historické zajímavosti v okolí základny. Chceme se setkat se starými kamarády, rádi poznáme kamarády nové. Program tábora je připravován pro každé počasí, je tvořen s ohledem na věk dětí, jejich schopnosti a dovednosti. Děti mají s sebou vlastní kola, ostatní materiál (lodě, pádla, vesty, lana,…) zajišťuje pořadatel.

Letos nabízíme možnost účasti na našem táboře ve zkrácené variantě dětem ve věku 5 – 7 let v termínu 1. – 8. 7. 2023. Zvládnutí jízdy na kole této věkové kategorie není podmínkou, vítáme cyklisty i necyklisty, kteří se mohou tuto dovednost pokusit na táboře získat. Program bude přizpůsoben věku a dovednostem dětí.

Cena tábora: 8 900,- Kč zahrnuje: ubytování v chatkách s lůžkovinami, dopravu dětí, přepravu kol a společného materiálu, stravování 5x denně + pitný režim, pojištění, půjčovné za materiál, vstupné do památek, odměny a ceny v soutěžích, upomínkové předměty, provoz doprovodného vozidla, technické zabezpečení programu ad.
Cena pro malé děti v případě účasti pouze na týden – 4500,- Kč.

Přihlášku naleznete zde. Zašlete ji zpět co nejdříve na adresu info@samaspol.cz.
Zálohu 4 500,- Kč uhraďte, prosím, obratem po potvrzení přihlášky na účet číslo 248112399/0800, který je veden u Čs. spořitelny – Praha 9. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte, do poznámky uveďte jméno dítěte. Potřebná potvrzení pro příspěvek od zaměstnavatele na vyžádání rádi vystavíme.

Další informace týkající se potřebných věcí, času odjezdu a příjezdu, doplatku, programu a další včas obdržíte.

V případě, že bude pořadatel nucen zrušit konání tábora z důvodů vyšší moci, zejména změny nařízení a podmínek pro pořádání akce ze strany státu, stanoviska hygienických orgánů, místního úřadu apod. před jeho zahájením, nebo ukončit tábor předčasně z nařízení hygienika z důvodu výskytu infekce, platí pro vrácení zaplacených poplatků tato pravidla:
– zrušení tábora do 25. 6. 2023 – bude vráceno 100 % uhrazeného poplatku
– zrušení tábora v jeho průběhu, bude vrácena úměrná částka nevyčerpaná z uhrazené částky.

Případné konzultace na tel. čísle 736 426 442 – Lucie.

Na setkání se těší SAM a spol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>