Archiv pro rubriku: Aktuality

Aktuální informace o dění v Sam a spol.
Jednotlivé příspěvky je možné komentovat.

Tábor „Za poznáním a dobrodružstvím“ 2024

„ZA POZNÁNÍM A DOBRODRUŽSTVÍM“  2024  – 30. ročník
Už 30 let se k nám vracíte a my si vaší přízně moc vážíme. Jsme rádi, že se v průběhu let s tolika dětmi můžeme podělit o to, co sami máme rádi. Pojeďte s námi letos už po třicáté.

Znovu se vydáme do kraje rybníků, luk a lesů v jižních Čechách. Jemčina je klidné místo uprostřed krásné přírody na řece Nežárce v trojúhelníku měst Třeboň – Jindřichův Hradec – Veselí nad Lužnicí.

Termín: od soboty 29. 6. do soboty 13. 7. 2024.

Místo: RS Jemčina

Program: Stejně jako v předchozích letech chceme společně s Vašimi dětmi prožívat napětí a dobrodružství při hrách a soutěžích na souši, ve vodě, v klubovně.  Znovu chceme prožívat romantické chvíle u ohýnků při kytaře, pozorovat hvězdnou oblohu při usínání ve spacáku. Pěšky, na kolech či na lodích budeme poznávat další současné i historické zajímavosti v okolí základny. Chceme se setkat se starými kamarády, rádi poznáme kamarády nové. Program tábora je připravován pro každé počasí, je tvořen s ohledem na věk dětí, jejich schopnosti a dovednosti. Děti mají s sebou vlastní kola, ostatní materiál (lodě, pádla, vesty, lana,…) zajišťuje pořadatel.

Cena tábora: 8 990,- Kč zahrnuje: ubytování v chatkách s lůžkovinami, dopravu dětí (společně autobusem), přepravu kol a společného materiálu, stravování 5x denně + pitný režim, pojištění, půjčovné za materiál, vstupné do památek, odměny a ceny v soutěžích, upomínkové předměty, provoz doprovodného vozidla, technické zabezpečení programu ad.

I letos nabízíme možnost účasti na našem táboře ve zkrácené variantě dětem ve věku 5 – 7 let v termínu 29. 6. – 6. 7. 2024. Program bude přizpůsoben věku a dovednostem mladších dětí. Doprava na tábor bude společná, v sobotu 6.7. je třeba si děti vyzvednout na Jemčině.

Jak se přihlásit?

Přihlášku naleznete ZDE. Počet míst je omezen.

Po potvrzení přijetí přihlášky prosíme obratem o úhradu zálohy 4 500,- Kč na účet číslo 2102716287/2010. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte, do poznámky uveďte jméno dítěte. Potřebná potvrzení pro příspěvek od zaměstnavatele/ pojišťovny na vyžádání rádi vystavíme.
Další informace týkající se potřebných věcí, času odjezdu a příjezdu, doplatku, programu apod. včas obdržíte.

Storno podmínky

Kdo jste toto s námi už řešil, víte, že se snažíme být maximálně vstřícní. Nezáleží to ale jen na nás, proto kdyby se nepodařilo vyjednat lépe, platí, že v případě zrušení účasti ze strany klienta mohou být ze strany pořadatele nárokovány tyto storno poplatky:

  • zrušení účasti 30 dnů a více před začátkem tábora – 10 % celkové ceny
  • zrušení účasti 29-15 dnů před začátkem tábora – 40 % z celkové ceny
  • zrušení účasti 14-7 dnů před začátkem tábora – 80 % z celkové ceny
  • zrušení účasti méně než 7 dnů před začátkem tábora – 100 % z celkové ceny.

Případné konzultace na tel. čísle 736 426 442 – Lucie.

Na setkání se těší tým instruktorů SAM a spol.

Jarňáky 2024

Pro neobsazení Jarňáků v klasické podobě volíme pro letošní rok náhradní variantu – zimní tábor rodičů s dětmi.

Termín: 11. – 17. 2. 2024

Místo: Orlické hory, Čenkovice, Chalupa U Václava Více informací na emailu: info@samaspol.cz

ADVENTNÍ DĚLÁNÍ aneb MOŽNÁ PŘIJDE I MIKULÁŠ – 2. 12. 2023

Tak přátelé, podzimní příroda nám nabízí své pestrobarevné scenérie, chodníky a parky stále více zaplavuje padající listí. Dny se krátí, blíží se konec roku.  Blíží se advent, blíží se Vánoce – tedy čas rozjímání, zklidnění, setkávání. Zveme vás na další „samáckou“ akci – stejně jako v minulých letech chceme alespoň na chvíli zastavit kroky každodenního shonu a pobýt s vámi v čase předvánočním.

VÁNOCE KLEPOU NA DVEŘE aneb ADVENTNÍ DĚLÁNÍ aneb MOŽNÁ PŘIJDE I MIKULÁŠ – podrobné informace najdete ZDE

SOBOTA 2. prosince, DDM Praha Prosek, od 14 hodin.

Dračí rojení 2023 – Jizerské hory

Ani lehce sychravé podzimní počasí nás nezastavilo, abychom si s dětmi naplno užili podzimní prázdniny na chatě Karlovka u Hrabětic v Jizerských horách. Procházky a hry v přírodě, stavba a pouštění draků v ideálních „leteckých podmínkách“ i opékání buřtů na ohni. Prostě podzim v přírodě jak má být!

Jarňáky 2023 – ohlédnutí

Fotografie najdete zde.

Jaké byly „Jarňáky“ 2023?

Nejdůležitější je skutečnost, že opět byly. Po kovidové pauze, kdy se všechno pozastavilo, se akce dávají znova do pohybu.

Stará parta nadšenců SAM a spol. se oklepala a znovu rozhýbává akce a tradice, které za 25 let existence našeho sdružení postupně vznikaly. A tak jsme oživili i přípravu jarních prázdnin na horách a neodradilo nás ani zdražování všeho, což v současné době pořádání akcí pro děti příliš nenahrává.

Říká se, že změna je život, proto jsme vyměnili Krkonoše za cenově dostupnější Krušné hory. Chata Barborka nám poskytla jednodušší ubytování bez vaření, ale cenově přijatelné. Vaření z vlastních dovezených zásob se ochotně ujala kamarádka Jindra a jídlo bylo jako od maminky.  Problém nebyl ani s přesuny na lyže, neboť skibus jezdil v dobrých intervalech, zastavil nám vždy přímo před chatou a vystoupili jsme přímo u vleků. I proto nám zbývalo dostatek času na každodenní lyžování, hrátky na sněhu i v klubovně. A my jsme si to opravdu užívali den po dni.

Přesun linkovým busem klapnul bez problémů, i auta s proviantem dorazila včas. Po polévce jsme se rychle zabydleli na pokojích i v lyžárně, upravili jsme společenskou místnost pro naše potřeby. Ještě v podvečer jsme stihli krátkou procházku po okolí s výhledy na Klínovec i do sousedního Německa. Došlo i na první testovací jízdy na kluzácích. Za šera a vymrzlí jsme se vrátili do chaty, kde nás čekal teplý čaj a první večeře od Jindry. Myslím, že všem chutnalo.

Hned první večer jsme rozdělili děti do dvou herních skupin a vyhlásili jsme SP 2023. Mezi první bodované úkoly tradičně patřilo vymyslet název skupiny, symboliku a prezentaci. V průběhu večera dorazily ještě další čtyři děti, které se hned zapojily do programu.

První mrazivý den utekl jako voda a my jsme se odebrali k prvnímu spánku v chatě Barborka pod Klínovcem.

Pondělní ráno opět mrazivé a navíc mlhavé. Jindra nám připravila luxusní snídani, rychle se převlékáme do lyžařského.

Všechno je pro nás nové – cesta skibusem, lyžařský areál, méně známé sjezdovky. Řidič skibusu je muž činu a tak v 9.45 stojíme pod kopcem. Děti rozdělujeme do tří lyžařských družstev, rozdáváme permanentky a vydáváme se na průzkum. Dobří lyžaři pod vedením Honzise jedou sedačkou na vrchol, aby postupně a s rozvahou vyzkoušeli některé sjezdovky, které Klínovec nabízí.  Ostatní jdou do dětského skiparku, kde pod dohledem Sama, Oliny, Lucky a Brádi postupně předvádějí své lyžařské umění či neumění. Sluníčko ne a ne protrhnout mlhu. Je mrazivo. V poledne nám Šárka dovezla oběd včetně teplého čaje. V průběhu odpoledne ještě přituhuje, a tak odjíždíme skibusem ve 14.30. Napoprvé to stačilo. Na chatě nás čeká teplá polévka, děti pak ve skupinách dotvářejí symboliku a chystají se na večerní prezentaci. Ta se odehrává po večeři a nutno říci, že obě prezentace byly poučné, zábavné a na vysoké úrovni.

Stihli jsme ještě losování dětí do „herního pavouka.“ Tím budou děti postupovat při hře Sněží, kterou mohou hrát v průběhu týdne v každé volné chvíli. Tím skončil den a my jdeme sbírat síly na ten další.

Ráno, světe div se –  azurová obloha, krajina zalitá sluncem, třpytivý sníh, vyfoukáno do krásné viditelnosti. Po obvyklých ranních rituálech hup do skibusu a hurá na kopec. V družstvech pomalu poznáváme další sjezdovky. Překonávají se i „nelyžaři“ a odhodlaně vyrážejí s instruktory na větší kopec. Po drobných nezdarech začínáme sklízet první zimní ovoce – všechny děti zvládly vyjet Pomou nahoru a bezpečně sjet dolů. Některé děti překonávají samy sebe a září štěstím. Vše je umocněno hřejivým sluníčkem. Oběd opět pod kopcem a znovu na lyže. Tentokrát jezdíme téměř do 16 hodin, skibus jede v 16.05. V chaloupce teplá polévka, chvilka odpočinku při Sněží. Po večeři rozjíždíme disciplíny SP (rozumí se Samovy Ptákoviny) – Pukec v mnoha variantách, hokejové umění s hokejčičkou atd. Čas pro lyžování a hraní vypršel a další den končí v postelích.

Vstáváme opět do azurového rána. Říká se, že třetí den je krizový, a tak jsme po dohodě nechali nejmladší děti odpočívat při nenáročném programu v okolí chaty. Ostatní odjíždějí lyžovat, poznávají a užívají si další sjezdovky na Klínovci. Den jako přes kopírák toho předchozího. Před večeří se ještě oblékáme do teplého a vyrážíme znovu ven, abychom přidali další bodové zisky za venkovní disciplíny SP. Děti postupně běžkují, rychlobruslí, vše vrcholí SP v závodech psích spřežení. Příjemně unavení, ale spokojení docházíme za tmy do chaty. Po večeři necháváme volnější program, zatápíme v krbu, vybalujeme kytary, děti berou zpěvníky a večerem znějí známé písně v podání 25 členného sboru. Večer příliš nenatahujeme, rychle na kutě.

Neuvěřitelné, opět vstáváme do azurového dne, pospíšíme si a stíháme první skibus. Odměnou nám byly ještě upravené sjezdovky, méně lidí = naprostá pohoda. V družstvech občas zařazujeme jednoduchá průpravná cvičení, ale hlavně lyžujeme opět do 16.00 hodin.

Po podvečerních rituálech další večer a další soutěže SP – soutěžíme v curlingu, ve střelbě na divoké prase, další disciplíny s hokejčičkou atd. O celkovém vítězi vůbec není rozhodnuto, vše je stále otevřené. Ve hře Sněží se už spekuluje, kdo by mohl být ve finále. To se dozvíme až zítra.

Máme před sebou poslední den. Je opět sluníčkový. Ráno si děti losují startovní čísla do závěrečného závodu SP ve slalomu. Naposledy skibusem pod kopec. V družstvech si užíváme lyžování, klapla i příprava tratě, rozdáváme dětem čísla a v 11.30 startujeme první kolo slalomu. Některé děti jedou naplno, některé jakoby šetřily síly do druhého kola. Přestavujeme trať, i druhé kolo je rychle odjeté, a tím je za námi celý závod. Naposledy se rozjíždíme po areálu a užíváme si posledních jízd na Klínovci. Taktak stíháme skibus v 16.05. Na chatě po polévce děti rychle dohrávají poslední zápasy ve Sněží. Finále je pak veřejné a děti se rozdělují na dva fandící tábory. Je rozhodnuto. Víte, kdo vyhrál? Před i po večeři rychle balíme lyže, boty a věci, které už nebudeme potřebovat. A je tu poslední večer. Zatápíme v krbu, děláme si pohodlí. Opět zpíváme a postupně vyhlašujeme výsledky jednotlivých klání. Za závod ve slalomu předáváme dětem diplomy a medaile, oceněni byli finalisté hry Sněží a naposledy nastupují soutěžní týmy. A divte se, oba týmy dosáhly stejného počtu bodů. Všichni dostávají pamětní dřevěnou placku, poslední focení a už si všichni pochutnávají na ovocných pohárech. Je dobojováno, ceny jsou rozdány. Poslední píseň a dobrou noc.

Sobotní poslední ráno vstáváme do mlhy, drobně prší. Po snídani dobalujeme osobní i společné věci, nakládáme auta, uklízíme. Děti fungují, proto dle pokynů opouštíme pokoje a následně i chalupu. Autobus je tady, poslední ohlédnutí na Klínovec v mlze a frčíme za Vámi domů do Prahy. Vše klaplo, ale to už jistě všechno víte z vyprávění dětí. My dospěláci jsme si to s Vašimi dětmi užili a věřím, že si to užívaly i děti.

Přeji příjemné vzpomínání nad fotkami, dobře vykročte do jara a těšíme se na setkání na další akci SAM a spol.

Sam

Letní tábor „ZA POZNÁNÍM A DOBRODRUŽSTVÍM“ – 29. ročník

Termín: od soboty 1. 7. do soboty 15. 7. 2023.
Místo: RS Jemčina

Znovu se vydáme do kraje rybníků, luk a lesů v jižních Čechách. Jemčina je klidné místo uprostřed krásné přírody na řece Nežárce v trojúhelníku měst Třeboň – Jindřichův Hradec – Veselí nad Lužnicí.
Program: Stejně jako v předchozích letech chceme společně s Vašimi dětmi prožívat napětí a dobrodružství při hrách a soutěžích na souši, ve vodě, v klubovně. Znovu chceme prožívat romantické chvíle u ohýnků při kytaře, pozorovat hvězdnou oblohu při usínání ve spacáku. Pěšky, na kolech či na lodích chceme poznávat další současné i historické zajímavosti v okolí základny. Chceme se setkat se starými kamarády, rádi poznáme kamarády nové. Program tábora je připravován pro každé počasí, je tvořen s ohledem na věk dětí, jejich schopnosti a dovednosti. Děti mají s sebou vlastní kola, ostatní materiál (lodě, pádla, vesty, lana,…) zajišťuje pořadatel.

Letos nabízíme možnost účasti na našem táboře ve zkrácené variantě dětem ve věku 5 – 7 let v termínu 1. – 8. 7. 2023. Zvládnutí jízdy na kole této věkové kategorie není podmínkou, vítáme cyklisty i necyklisty, kteří se mohou tuto dovednost pokusit na táboře získat. Program bude přizpůsoben věku a dovednostem dětí.

Cena tábora: 8 900,- Kč zahrnuje: ubytování v chatkách s lůžkovinami, dopravu dětí, přepravu kol a společného materiálu, stravování 5x denně + pitný režim, pojištění, půjčovné za materiál, vstupné do památek, odměny a ceny v soutěžích, upomínkové předměty, provoz doprovodného vozidla, technické zabezpečení programu ad.
Cena pro malé děti v případě účasti pouze na týden – 4500,- Kč.

Přihlášku naleznete zde. Zašlete ji zpět co nejdříve na adresu info@samaspol.cz.
Zálohu 4 500,- Kč uhraďte, prosím, obratem po potvrzení přihlášky na účet číslo 248112399/0800, který je veden u Čs. spořitelny – Praha 9. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte, do poznámky uveďte jméno dítěte. Potřebná potvrzení pro příspěvek od zaměstnavatele na vyžádání rádi vystavíme.

Další informace týkající se potřebných věcí, času odjezdu a příjezdu, doplatku, programu a další včas obdržíte.

V případě, že bude pořadatel nucen zrušit konání tábora z důvodů vyšší moci, zejména změny nařízení a podmínek pro pořádání akce ze strany státu, stanoviska hygienických orgánů, místního úřadu apod. před jeho zahájením, nebo ukončit tábor předčasně z nařízení hygienika z důvodu výskytu infekce, platí pro vrácení zaplacených poplatků tato pravidla:
– zrušení tábora do 25. 6. 2023 – bude vráceno 100 % uhrazeného poplatku
– zrušení tábora v jeho průběhu, bude vrácena úměrná částka nevyčerpaná z uhrazené částky.

Případné konzultace na tel. čísle 736 426 442 – Lucie.

Na setkání se těší SAM a spol.

Jarňáky 2023 – první informace

Termín: od neděle 5. února do soboty 11. února 2023

Místo: Krušné hory, Háj pod Klínovcem, chata Barborka

Klínovec pro nás bude novinkou. Asi za námi tentokrát nepřijde Krakonoš, ale můžeme se těšit na kvalitní lyžařské terény, na kterých si užijí jak zdatní, tak začínající lyžaři. Chata Barborka se nachází pod severním svahem Klínovce, 1,5 km od skiareálu, přímo před chatou je zastávka skibusu.

Program: výuka lyžování a snowboardingu pro začátečníky, pokročilé i zdatné lyžaře a snowboardisty, radovánky na sněhu, hry v klubovně a další doplňkový program. Podle sněhových podmínek nabídneme i možnost výletu na běžkách.

Cena: 8.900,- Kč zahrnuje ubytování a stravu, dopravu dětí a zavazadel, odborné instruktory na lyžování a snowboarding, připojištění, pomůcky, odměny, ceny v soutěžích.

V ceně je zahrnuto i jízdné na vlecích v areálu Klínovec.

Novinkou pro nás bude i vaření s naší kuchařkou a z vlastních zdrojů. Děti budou v malé míře zapojené do chodu kuchyně.

Počet míst je omezen kapacitou penzionu (18 dětí).

Proto se, prosím, hlaste obratem – zasláním přihlášky, kterou naleznete zde a zaplacením zálohy ve výši 4500,- Kč.

Platbu proveďte na účet číslo 248112399/0800, který je veden u České Spořitelny – Praha 9. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte. Na požádání vystavíme doklad na příspěvek od zaměstnavatele.

Budeme rádi, když nám už teď dáte vědět, jestli Vaše dítě bude mít s sebou jen lyže, nebo i snowboard a běžky. Prosím, nedávejte dětem jenom snowboard.

Odjezd linkovým busem bude v neděli 5. 2. v dopoledních hodinách, příjezd v sobotu 11. 2. odpoledne.

Další podrobné informace k odjezdu a příjezdu, doplatku, podrobný seznam vybavení obdržíte včas na základě zaslané přihlášky a zaplacené zálohy.

 

Tak neváhejte a pište. Těší se SAM a spol.

Kontakty: kalkusovalucie@seznam.cz, tel. 736 426 442 – Lucka

Dračí rojení 2022

V létě se náš tábor nesl v duchu připomínání českých letních tradic. S koncem prázdnin tento duch nezmizel a my jsme se rozhodli začít oživovat i naše tradice samácké. Podzimní prázdniny pro nás byly vždy krásnou příležitostí, jak se po létě znovu potkat, zavzpomínat na prázdninová dobrodružství a pokochat se malebností podzimní přírody.
A tak jsme se ve skromném počtu sešli na dva dny na faře ve Hvozdnici, která nám poskytla perfektní zázemí pro to, co jsme si společně chtěli užít. Naše hlavní úsilí směřovalo k leteckému dni ve čtvrtečním odpoledni. Ale pěkně popořadě.
Ve středu ráno jsme se setkali a abychom se správně naladili a taky mezi sebou trochu otrkali – hned po příjezdu jsme si venku vyrobili malé dráčky – hlavy měli z kaštanu a ocasy z proužků barevného papíru. Když se hodili do vzduchu, ti vám letěli. Zahráli jsme si pár seznamovacích a zahřívacích her a šli jsme se ubytovat. Posilněni svačinou jsme se vrhli do stavby draků. Všemu předcházel pečlivý návrh a plán, jak bude drak vypadat. Kdo měl namalováno cvičně, pustil se do vymalovávání velkého draka. Dalo nám to práci, plocha je to veliká, ale všechny to bavilo a do oběda bylo hotovo. Honzis se mezitím vrhnul na vázání konstrukcí, abychom měli draka na co připevnit.
Po krátkém poledním odpočinku jsme se opět vypravili ven. Zahráli si pár her na hřišti v zahradě fary a pak se vydali na průzkum nedalekého lesa. Zahráli jsme si hru na stavitele, vyrobili nápis SAM a spol. a řekli si, co to vlastně je. Pro někoho to byla první samácká akce a věříme, že ne poslední. Popadané kmeny jsme využili k lezení a šplhání, vydovádění jsme se pak vrátili zpět na základnu, kde na nás čekala vynikající večeře. Po večeři měly děti chvilku pro sebe, společně si hrály na půdě. Když nám slehlo, vyrazili jsme se ještě jednou ven. Do tmy. Napřed, abychom si zvykli, jsme na zahradě hledali s baterkami v trávě světlušky, a pak jsme se opět vydali k lesu. Poslouchali jsme jeho zvuky, ticho, všímali si stínů. Odložili jsme baterky a dodávali si odvahu vydat se po světýlkách do lesa. Někdo to zvládl úplně sám, někdo ve dvojici s kamarádem, někdo se pro jistotu chytil za ruku dospěláka. Všichni ale došli až na konec, kde na každého čekalo překvapení – pamětní javorový list. Kdo chtěl, šel sám i zpět, na kraji lesa jsme si popovídali, jak se nám to líbilo, a to už bylo pro dnešek opravdu vše. Dali jsme si druhou večeři, vyčistili zuby a zachumlali se do spacáčků.
Ráno někteří nemohli dospat. První budíček o půl páté se nám ještě podařilo zažehnat, v půl sedmé už ale byli kluci natolik čilí, že probudili i kamarády a vstávali jsme všichni.
Po snídani jsme se opět vrhli na draky – ještě bylo potřeba je vyvážit a vyrobit ocasy. Když bylo hotovo, šli jsme řádit na zahradu. Kromě her mělo velký úspěch i společné tunelování na pískovišti. Po obědě jsme zabalili všechny věci, uklidili základnu a natěšené děti vyrazily pěšky na louku, kde nás čekalo to hlavní. Abychom měli na létání dost času a hlavně energie, zkrátili jsme přesun popovezením se auty přes les. Jaké bylo překvapení, když děti zjistily, že jsme je dovezli ke Hvozdíku – školky, kam mnozí rádi chodili a taky místu, kde obvykle vítr fouká. To ale nebyl případ čtvrtečního odpoledne. Je pravda, že zatímco jinde se asi nepohnul ani lísteček, na naší louce se mírný vánek občas zvedl. A tak se nám aspoň na chvilku podařilo dostat do vzduchu jak vlastnoručně vyrobené, tak v druhém kole i koupené draky. Děti se vyřádily, vylítaly a když už nás bolely nohy, sesedli jsme se u ohýnku, opekli si buřtíka, popovídali si, co se nám na Dračím rojení líbilo a příjemně akci zakončili. Místo větru nám hodně přálo sluníčko a my jsme si užili jeden z posledních opravdu teplých a krásně barevných dní.

Fotografie najdete: https://samaspol.rajce.idnes.cz/Draci_rojeni_2022/

Tak zase někdy ahoj!

Za tým SAM a spol.,

Lucka

Letní tábor „ZA POZNÁNÍM A DOBRODRUŽSTVÍM“ – 28. ročník

Základní informace k táboru:

Termín: od soboty 2. 7. do soboty 16. 7. 2022.

Znovu se vydáme do RS Jemčina = chatové středisko v tichém koutu na řece Nežárce.

Společně s Vašimi dětmi chceme znovu prožívat napětí a dobrodružství při hrách a soutěžích na souši, ve vodě, v klubovně.  Znovu chceme prožívat romantické chvíle u ohýnků při kytaře, pozorovat hvězdnou oblohu při usínání ve spacáku. Pěšky, na kolech či na lodích chceme poznávat další současné i historické zajímavosti v okolí základny. Chceme se setkat se starými kamarády, rádi poznáme kamarády nové. Program tábora je připravován pro každé počasí, je tvořen s ohledem na věk dětí, jejich schopnosti a dovednosti.

Cena tábora: 7 600,- Kč zahrnuje: ubytování v chatkách s lůžkovinami, dopravu dětí, přepravu kol a společného materiálu, stravování 5x denně + pitný režim, pojištění, půjčovné za materiál, vstupné do památek, odměny a ceny v soutěžích, upomínkové předměty, provoz doprovodného vozidla, technické zabezpečení programu ad.

Cena pro malé děti v případě účasti pouze na týden – 3600,- Kč.

Zálohu 4 000,- Kč uhraďte, prosím, do deseti dnů od potvrzení přihlášky na účet číslo 248112399/0800, který je veden u Čs. spořitelny – Praha 9. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte, do poznámky uveďte jméno dítěte. Zaplatit můžete po dohodě osobně proti potvrzení. Potřebná potvrzení pro příspěvek od zaměstnavatele na vyžádání vystavíme.

Další informace týkající se doplatku, programu, zabezpečení tábora, potřebných věcí, času odjezdu a příjezdu a další včas obdržíte.

 

Snad se letos vyhneme covidové hrozbě, ale přece jen…

V případě, že bude pořadatel nucen zrušit konání tábora z důvodů vyšší moci, zejména změny nařízení a podmínek pro pořádání akce ze strany státu, stanoviska hygienických orgánů, místního úřadu apod. před jeho zahájením, nebo ukončit tábor předčasně z nařízení hygienika z důvodu výskytu infekce, platí pro vrácení zaplacených poplatků tato pravidla:

  • zrušení tábora do 30. 6. 2022 – bude vráceno 100 % uhrazeného poplatk
  • zrušení tábora v jeho průběhu, bude vrácena úměrná částka nevyčerpaná z uhrazené částky.

 

Nenechávejte přihlášky na poslední chvíli. Přihlášku najdete na stránkách SAM a spol. zde.

Zašlete ji zpět na adresu kalkusovalucie@seznam.cz.

 

Případné konzultace na tel. číslech: 736 426 442 – Lucka, případně 603 902 252 – Sam.

Na setkání se těší SAM a spol.

Letní tábor „ZA POZNÁNÍM A DOBRODRUŽSTVÍM“ – 27. ročník BUDE

Základní informace k táboru:

Termín: od soboty 3. 7. do soboty 17. 7. 2021.

Znovu se vydáme do RS Jemčina = chatové středisko v tichém koutu na řece Nežárce.

Společně s Vašimi dětmi chceme znovu prožívat napětí a dobrodružství při hrách a soutěžích na souši, ve vodě, v klubovně.  Znovu chceme prožívat romantické chvíle u ohýnků při kytaře, pozorovat hvězdnou oblohu při usínání ve spacáku. Pěšky, na kolech či na lodích chceme poznávat další současné i historické zajímavosti v okolí základny. Chceme se setkat se starými kamarády, rádi poznáme kamarády nové. Program tábora je připravován pro každé počasí, je tvořen s ohledem na věk dětí, jejich schopnosti a dovednosti.

Cena tábora: 7.100,- Kč zahrnuje: ubytování v chatkách s lůžkovinami, dopravu dětí, přepravu kol a společného materiálu, stravování 5x denně + pitný režim, pojištění, půjčovné za materiál, vstupné do památek, odměny a ceny v soutěžích, upomínkové předměty, provoz doprovodného vozidla, technické zabezpečení programu ad.

Zálohu 1.000,- Kč uhraďte, prosím, do deseti dnů od potvrzení přihlášky na účet číslo 248112399/0800, který je veden u Čs. spořitelny – Praha 9. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte. Zaplatit můžete po dohodě osobně proti potvrzení. Potřebná potvrzení pro příspěvek od zaměstnavatele na vyžádání vystavíme.

Další informace týkající se doplatku, programu, zabezpečení tábora, potřebných věcí, času odjezdu a příjezdu a další včas obdržíte.

V případě, že bude pořadatel nucen zrušit konání tábora z důvodů vyšší moci, zejména změny nařízení a podmínek pro pořádání akce ze strany státu, stanoviska hygienických orgánů, místního úřadu apod. před jeho zahájením, nebo ukončit tábor předčasně z nařízení hygienika z důvodu výskytu infekce, platí pro vrácení zaplacených poplatků tato pravidla:

– zrušení tábora do 30. 6. 2021 – bude vráceno 100 % uhrazeného poplatku

– zrušení tábora v jeho průběhu, bude vrácena úměrná částka nevyčerpaná z uhrazené částky.

 

Nenechávejte přihlášky na poslední chvíli. Přihlášku najdete na stránkách SAM a spol. zde.

Zašlete ji zpět na adresu samaspol@seznam.cz.

 

Případné konzultace na tel. číslech 603 902 252 – Sam, 736 426 442 – Lucka.

 

Na setkání se těší Sam a spol.